Osmá třída nezaváhala a vysoko zvítězila v Lomnici

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmáci v Lomnici nad Popelkou splnili roli favorita. Celý zápas diktovali tempo hry a přestože domácí solidně bránili, tygřímu náporu odolat nedokázali. Náš tým nakonec vstřelil třináct branek, přičemž hned k šesti (2+4) přispěl Šimon Bělohorský.

5. kolo, úterý 12. října 2021

Branky a nahrávky: 9. Mizera (Mašek), 45. Vitkovič (Zembol) - 4. Bělohorský (Krajdl), 4. Beránek, 10. Zeman (Bělohorský), 13. Krajdl (Bělohorský), 17. Hrabčák (Bělohorský, Choma), 18. Bernat (Hrabčák), 29. Moussa (Beránek, Bělohorský), 31. Krajdl (Hrabčák), 33. Zeman (Šmucr), 43. Šťástková (Choma), 47. Bělohorský (Krajdl), 47. Šťástková, 55. Choma. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1 V oslabení: 1:0.

HC Lomnice nad Popelkou

Jerie (31. Frencl) - Mizera, Dufek, Kavalír, Zahrádka, Mizera, Babka, Mašek, Vitkovič, Jór, Vaníček, Škopán, Zembol, Mikule.

Hrášek - Mindl, Moussa, Šmucr, Werner, Švec, Bernat, Hrabčák, Baksaláry, Beránek, Kříž, Šťástková, Choma, Krajdl, Zeman, Bělohorský.

5. kolo, úterý 12. října 2021

HC Lomnice nad Popelkou