Osmá třída těsně padla s Dynamem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci zásluhou gólu Davida Chomy ve 28. minutě srovnali s Pardubicemi krok. Dynamo se nicméně do vedení vrátilo a bylo vpředu dokonce o dvě branky. Šimon Šejc ještě Severočechy v závěru dostal na dostřel, na vyrovnání už však nebyl dostatek času.

nadst. 12, neděle 06. března 2022

Branky a nahrávky: 28. Choma (Sanejstr), 60. Šejc (Krajdl) – 18. Katzer (Novák), 36. Katzer (Novák, Vaško), 48. Landsman.

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Mindl, Š. Šmucr, S. Sanejstr, S. Zeman — M. Bernat, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, D. Werner, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc.

HC Dynamo Pardubice

Š. Pavlík — M. Urválek, D. Raďák, J. Řehořek, J. Pithart, F. Koudelka, D. Paar — J. Šurc, J. Procházka, V. Katzer, M. Landsman, M. Postupa, P. Šimonek, O. Vaško, M. Novák, Š. Nácal.

Ctibor Jech ml.
„Jsem zklamaný z prohry. Nebyli jsme úplně důrazní v zakončení a vadilo mi, že si to někteří kluci šli jenom "odehrát." Nebyl tam větší zápal a bojovnost, na soupeře to nestačilo. Místy jsme Pardubice přehrávali, na druhou stranu jsme však byli nedůrazní v defenzivě. Celou sezónu nás trošku trápí, že se snažíme kombinovat do prázdné brány, i když to není možné. Výsledkem je, že naše akce mnohdy končí v rohu nebo zkaženou přihrávkou. Máme málo hráčů, kteří mají odvahu se ve finální fázi sami prosadit.“

nadst. 12, neděle 06. března 2022

HC Dynamo Pardubice