Osmáci Chrudim nepodcenili a po vysoké výhře berou dva body

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chrudim/Liberec - Jasná záležitost! Tygří osmáci už od samotného začátku duelu s Chrudimí dominovali. Byli aktivnější, vytvořené příležitosti využívali a vyhráli nakonec vysoko 11:3. Prosadit se dokázali celý tým, některé branky padly i po pěkných kombinacích celé formace.

VIII.kolo, sobota 27. října 2018

Branky a nahrávky: Janata (Jobek), Hrabčák (Jobek), Jansa (Várady), Jobek, Jakubec (Hois), Jobek (Adamec), Jobek (Janata), Jansa (Hois), Jobek, Jansa, Jobek (Zverka). Střely na branku: 12:30 (4:10, 6:10, 2:10). Vyloučení: 8:2. Využití: 0:2.

Leško Robert, Petříček Matyáš - Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Jobek Milan, Adamec Ondřej, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Zverka Michal

Trenér Vojtěch Fiala o nadcházejících utkáních s Hradcem a Pardubicemi:

„V pondělí a úterý budeme mít volno. Věřím, že hráči po krátkých podzimních prázdninách přijdou natěšení na hokej a na oba nadcházející víkendové zápasy. Při vyrovnanosti naší skupiny Ligy starších žáků jsem rád, jak tým zvládl první kolo soutěže a ani v druhém určitě nepolevíme!“

Vojtěch Fiala
„Zápas byl od první chvíle v naší režii. Hráči rozhodně nic nepodcenili a hráli jsme s chutí, zejména centrům Milanu Jobkovi a Samuelu Jansovi to sedlo střelecky. Nutno dodat, že několik gólů padlo po hezkých kombinacích více hráčů, ne pouze po individuálních akcích. Teď si dopřejeme tři dny volna a pak se co nejlépe připravíme na příští víkend, kdy nás čekají Pardubice a Hradec Králové.“

VIII.kolo, sobota 27. října 2018