Osmáci přejeli Jihlavu, zápas si ale zkomplikovali tresty

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Osmá třída Bílých Tygrů si poradila s Jihlavou poměrně jednoznačně 9:5. Rozdíl ve skóre však mohl být ještě vyšší, kdyby naše mužstvo nenabídlo soupeři nedovolenými zákroky výhodu v podobě četných přesilových her.

XXVI.kolo, sobota 09. března 2019

Branky a nahrávky: 1. Jakubec (Hrabčák), 3. Pérez D. (Jobek, Ehrenberger), 20. Riedel (Pérez D.), 29. Pérez J. (Hois, Janata), 36. Janata (Ehrenberger), 37. Vološín (Jobek), 40. Hois, 42. Hois (Janata), 44. Jansa (Ehrenberger). Vyloučení: 9:7, navíc Ehrenberger (Liberec) a Fábry (Jihlava) 10 minut. Diváci: 48.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Riedel, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Nebuželská, Jobek

Vojtěch Fiala
„Zápas byl od začátku v naší režii. Dali jsme několik krásných branek a skvěle chytal gólman Petříček. Za stavu 9:2 jsme se nechali v poslední třetině šestkrát vyloučit, soupeř si čuchl a dal nám tři branky. Kdybychom si v těchto situacích s faulem líp poradili a udrželi emoce, mohl být výsledek pro Jihlavu opravdu krutý. Teď zpětně vidím jako největší ztrátu právě náš první zápas v Jihlavě, což byla naše jediná ztráta v sezoně mimo zápasy s Mladou Boleslaví.“

XXVI.kolo, sobota 09. března 2019