Osmáci proti Kolínu nezaváhali, vyhráli vysoko 13:0

Kolín/Liberec - Vysoké vítězství si připsali tygří osmáci v souboji s Kolínem. Proti soupeři ze spodních pater tabulky nezaváhali a nastříleli mu hned třináct branek. Nejdrtivější bylo druhé dějství, během kterého šelmy přesně zamířily hned šestkrát.

Vítězslav Jankových o motivaci týmu v závěrečných zápasech

"Kluci si uvědomují, že jim končí mládežnický hokej, co se týče žáků. Chystají se na přechod do akademie. Chtějí dokázat nám trenérům i sami sobě, že hokej hrát umí i že se s tím umí poprat a naložil sami na sebe váhu zodpovědnosti. Myslím, že hrají hokej poctivě. Dokázali to a je vidět, že mají spoustu talentu. Pokud vydrží, tak si myslím, že nouze o dobré hokejisty v Liberce nebude. Je základ, aby tu vyrůstali šikovní hráči."

Vítězslav Jankových
Liberec
„Osmička mě velmi potěšila, líbilo se mi, že kluci k zápasu skvěle přistoupili. Od první minuty hráli naplno, snažili se útočit, hrát v útočném pásmu. Předváděli kombinační hokej, kdy si dokonce měnili posty. Vypadalo to opravdu jako hokej a zaslouženě jsme vyhráli. Kluci si s chutí zastříleli, vstřelili góly, ale zároveň herní projev vypadal velmi solidně. Zápas měl vysoké parametry, byl jsem velmi potěšen."