Osmáci roznesli Chrudim. Nastříleli nejvíc gólů v sezóně

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chrudim/Liberec - Osmnáct. To je největší počet gólů, který v dosavadním ročníku Ligy starších žáků osmáci nastříleli. Podařilo se tak proti Chrudimi, kterou Tygři výrazně přehráli. I tak výkon nebyl úplně ideální, naše mužstvo se často nechalo vylučovat, což by se v příštích duelech mohlo vymstít.

13.kolo, středa 29. listopadu 2017
()

Vopravil - Kříž, Trunda, Leden, Šíma O., Dědek - Tůma, Polák, Dvořák - Typolt, Plos, Meisel - Sýkorová, Knébl, Havlíček

Vojtěch Fiala
„Osmáci v utkání proti Chrudimi neponechali nic náhodě. Soupeř se sice nevzdal, ale nestačil. I přes jasný průběh jsme se zbytečně často nechali vylučovat, z toho se musíme poučit.“

13.kolo, středa 29. listopadu 2017
()