Osmáci se agresivitou soupeře nenechali rozhodit a přehráli Českou Třebovou

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmá třída navázala na sobotní výhru v Hradci Králové také o den později, když zvládla domácí souboj s Českou Třebovou. Dojem ze zápasu bohužel kazily některé zákroky ze strany soupeře, které byly za hranou fair-play. Tygři se nicméně nenechali vyvést z rovnováhy a i díky střeleckému výkonu Šimona Bělohorského jednoznačně zvítězili.

nadst. 3, neděle 19. prosince 2021

Branky a nahrávky: 5. Bělohorský (Werner), 11. Krajdl (Šmucr, Bernat), 19. Bělohorský, 22. Bernat, 24. Šejc, 27. Krajdl, 33. Choma (Mindl), 38. Zeman (Krajdl), 45. Bělohorský (Sanejstr), 46. Bělohorský (Krajdl), 49. Moussa (Mindl), 54. Werner (TS), 57. Bělohorský (Krajdl) – 1. Jebousek (TS), 35. Huňáček (Palán).

M. Hrášek — Š. Šmucr, M. Baksalary — Š. Bělohorský, D. Krajdl, D. Werner, M. Bernat, M. Mindl, Š. Šejc, S. Zeman, V. Moussa, D. Choma, S. Sanejstr, S. Hrabčák.

Lokomotiv Česká Třebová

D. Babka — M. Huňáček, V. Mach, T. Havránek, O. Maštera, T. Sirový — Š. Jebousek, M. Palán, Š. Skalický, D. Kašpar, J. Zahálka, J. Vítek, S. Kovář.

Ctibor Jech ml.
„V první třetině jsme se trošku hledali, přeskakovaly nám puky, nebyli jsme na tom technicky dobře. Postupem času se to ale zlepšilo a soupeře jsme přehrávali, dařilo se skórovat po týmových i individuálních akcích. Ve vlastním oslabení jsme dokonce soupeře asi na minutu zamkli v pásmu a ještě jsme z toho dali gól. Když to ale porovnám se sobotním zápasem v Hradci, bylo to jako den a noc. Místo pěkného hokeje jsme tentokrát viděli zápas plný nepřiměřených zákroků ze strany soupeře. Naše hráče chválím, že se nenechali strhnout k žádnému oplácení a soustředili se hlavně na hokej. Jako ročník jsme znovu hráli proti dvojročníku soupeře, který měl několik hráčů, jež byli fyzicky už úplně někde jinde. Když navíc chtějí hrát jen tělo, soupeře nějak zastavit, klidně přerazit... Je mi z toho smutno. Vadí mi, že vůbec někdo dovolí, aby se takové zápasy hrály. Kdo má dvojročník, měl by hrát dvojročník. Rozdíl v těch zápasech je tak obrovský, že je to až k nevíře. Vadí mi to. Mohli jsme mít za víkend dva super zápasy, místo toho byli naši hráči v neděli rádi, že to vůbec přežili.“

nadst. 3, neděle 19. prosince 2021

Lokomotiv Česká Třebová