Osmáci vrátili Jihlavě první porážku debaklem! 8:2 pro Tygry!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Fantastický zápas. Osmá třída Bílých Tygrů v prvním vzájemném utkání s Jihlavou prohrála 2:8, teď se však soupeři odvděčila stejnou mincí. Zvítězila na domácím ledě 8:2 a po výborném výkonu bere zasloužené dva body.

XII.kolo, sobota 24. listopadu 2018

Branky a nahrávky: Jobek (Janata), Jobek (Hois), Vološín, Janata (Jobek), Janata (Ehrenberger), Vološín (Pérez J.), Hrabčák (Oberreiter), Pérez J. Střely na branku: Střely na branku: 30:23 (10:4, 8:10, 12:9).

Matyáš Petříček (31. Leško Robert) - Ehrenberger Jakub, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Jobek Milan, Dvořák Jakub

Osmá třída versus Jihlava doma top 2018 5

Trenér Vojtěch Fiala o namotivovanosti hráčů:

„Byl to zápas o první místo. Největší motivace byla vnitřní a bylo to cítit i z týmu. Důležité bylo, že se nám podařilo udržet super atmosféru během celého zápasu: žádné rozčilování a vyčítání, hráči se nenechali vyprovokovat a drželi se našeho plánu. To je ta vysoká laťka, o které jsem mluvil v hodnocení.“

Osmá třída versus Jihlava doma top 2018 3

Vojtěch Fiala
„Zápas se mi hodnotí skvěle. Jihlavě jsme měli co vracet, protože první duel s ní (2:8) byl naším jediným zaváháním. V první třetině jsme si svou hrou nasadili vysokou laťkou. Obzvlášť první lajna dominovala, ale celý tým hrál poctivě a dokázal Duklu svým pohybem zatlačit v jejím vlastním pásmu. Vysoký F3 nám zodpovědně držel pozice, čímž jsme eliminovali protiútoky a přečíslování. První třetina byla náročná, ale vydržet v tomto tempu a nepolevit ani při odskočeném skóre, byl plán, který nám měl přinést výhru. Pochvala za předvedený výkon patří celému týmu i oběma brankářům. K vidění byly krásné akce, bojovnost v soubojích i odvaha našich hráčů při blokování střel. V polovině soutěže máme pěknou bilanci, ale při kvalitě soupeřů v naší skupině je potřeba postupovat krůček po krůčku. Všem rodičům děkujeme za povzbuzování a fandění během celého zápasu.“

XII.kolo, sobota 24. listopadu 2018