Osmička si z Pardubic odváží remízu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V utkání na pardubickém ledě se dlouho čekalo na první branku. Ve 38. minutě poslal náš tým do vedení David Choma, nicméně Východočeši na startu třetí části vyrovnali. Protože už se pak nikdo neprosadil, skončil napínavý duel nerozhodně 1:1.

nadst. 13, pátek 18. března 2022

Branky a nahrávky: 42. Postupa (Řivnáč) – 38. Choma (Šejc).

HC Dynamo Pardubice

Š. Pavlík (M. Netušil) — M. Urválek, D. Raďák, J. Řehořek, J. Pithart, D. Paar, T. Blažek, Š. Řivnáč — J. Šurc, J. Procházka, V. Katzer, M. Landsman, M. Postupa, P. Šimonek, O. Vaško, M. Novák, Š. Nácal.

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Mindl, M. Baksalary, S. Zeman — V. Moussa, P. Švec, M. Bernat, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, S. Sanejstr, D. Werner, S. Kříž, D. Choma, Š. Šejc.

nadst. 13, pátek 18. března 2022

Branky a nahrávky: 42. Postupa (Řivnáč) – 38. Choma (Šejc).

HC Dynamo Pardubice