Osmička znovu vítězí s nulou! Proti České Třebové předvedla kvalitní výkon

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci v utkání s Českou Třebovou potvrdili roli favorita a došli si pro výhru 5:0. Dvěma zásahy přispěli Marek Macháček a Matěj Hájek, Lukáš Tomeš s Ferdinandem Macourkem ani jednou neinkasovali!

17. kolo, sobota 11. ledna 2020

Branky a nahrávky: 16. Hájek (Průšek), 20. Macháček (Jan Jína), 29. Ficenec, 53. Macháček, 59. Hájek (Macháček). Rozhodčí: Mareš - Krátký, Kouďa. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 5:0.

Tomeš (41. Macourek) - Ficenec, Klimov, Tomka, Průšek, Macháček, Ciolek - Hájek, T. Kučera, H. Moussa, Plosová, Ulman, Kadlec, Jan Jína.

Lokomotiv Česká Třebová

Kalousek - Havránek, Rudová, Huňáček, Kubíček, Jansa, Lepša - L. Kučera, Slezák, Kovář, Jirue, Mach, Čečotka, Telecký.

Vojtěch Fiala
„První třetina byla vlažná, ale od začátku druhé části jsme byli jasně lepší tým. Hráči vybojovali zpět ztracené a odražené puky a ceníme si i druhé udržené nuly v řadě.“

17. kolo, sobota 11. ledna 2020

Lokomotiv Česká Třebová