Pátá třída souboj s Vrchlabím zvládla, rozhodly čtyři góly ve druhé třetině

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Vrchlabí/Liberec - Tygři páté třídy sice na ledě Vrchlabí prohrávali, nicméně zápas dokázali otočit a ukořistit dva body. Rozhodla především druhá třetina, během níž se naše mužstvo prosadilo hned čtyřikrát.

N4, sobota 12. ledna 2019

Branky a nahrávky: 15. Zeman (Baksaláry), 18. Werner, 19. Zeman (Hrabčák), 21. Baksaláry (Beránek), 26. Choma, 29. Beránek (Baksaláry), 31. Zeman, 55. Zeman (Beránek). Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1.

Hrášek - Mindl, Baksaláry, Vele, Moussa, Šmucr, Švec, Hrabčák, Beránek, Skřebský, Kříž, Šťástková, Choma, Werner, Zeman

Václav Lacek
„Dobře hrající domácí se ujali vedení hned v úvodu zápasu. Tygři ale skóre otočili a po první třetině vedli už o dvě branky. Druhé dějství se po všech stránkách vyvedlo a skóre narostlo již na 7:1. V závěrečné části jsme nehráli tak, jako během prostřední dvacetiminutovky, čímž jsme povolili soupeři ovládnout třetinu, ne však zápas vyhrát. Za zmínku stojí čtyři vstřelené branky Sama Zemana.“

N4, sobota 12. ledna 2019