Pátá třída srovnala v poslední třetině manko. Rezmizovala s Českou Lípou

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Česká Lípa/Liberec - Bylo to o fous. Pátá třída v utkání s Českou Lípou dlouho prohrávala, ve třetí části ale čtyřmi góly vybojovala alespoň bod za remízu 6:6. Hattrickem se blýskl Imrich Maxin, gól a dvě nahrávky posbíral Matěj Bajer.

IX.kolo, neděle 18. února 2018

Branky a nahrávky: 3. Ehrenberger (Maxin), 27. Richtárik (Maxin), 46. Maxin (Ehrenberger), 48. Bajer, 51. Maxin (Bajer), 53. Maxin (Bajer).

HC Predators Česká Lípa

Dobrovolný - Struhár, France, Havel, Šlechta, Dobíhal, Štěrba, Košnar, Bahník, Háze, Leonenko, Bárta, Kintr, Kulhánek, Grešl

Kanca O. - Suska, Jarošová, Richtárik, Ehrenberger, Šťástka, Maxin, Hrouda, Havlíček, Stromský, Bajer, Kolátor

IX.kolo, neděle 18. února 2018