Pátá třída úspěšná! V prvním kole nadstavby si poradila s Jabloncem

Liberec - Tygří pátá třída v zápase s Jabloncem téměř ztratila třígólový náskok 5:2, nakonec však dokázala převzít otěže duelu zpět do svých rukou a přidat další góly. Naše mužstvo porazilo Vlky 11:6.

N1, neděle 16. prosince 2018
11:6
(4:1, 2:3, 5:2)

Branky a nahrávky: 2. Werner (Mindl), 3. Vele (Barták), 8. Mindl, 20. Šťástková (Werner), 33. Přinda (Šmucr), 40. Kouďa (Mráček), 42. Zeman, 44. Mindl (Werner), 53. Vele (Zeman, Werner), 55. Přinda (Werner), 58. Bernat (Zeman, Vele). Vyloučení: 5:10.

Hrášek - Mindl, Vele, Moussa, Šmucr, Švec, Bernat, Barták, Mráček, Kouďa, Skřebský, Šťástková, Werner, Přinda, Zeman

Bílí Tygři páté třídy 2018

Václav Lacek
„Vedení 5:2 ve druhé třetině ztratili chlapci během dvou minut. Alarmující stav 5:4 nás však nerozhodil a s dobře bruslícím soupeřem jsme se nakonec radovali z vítězství.“