Páťáci nastříleli Varnsdorfu devatenáct gólů, vyhráli podeváté v řadě

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Varnsdorf/Liberec - Pátá třída vyhrála znovu vysokým rozdílem, rozstříleli Varnsdorf devatenácti brankami. Hráči si navíc vyloužili pochvalu od trenérů za svou disciplínu.

13.kolo, sobota 25. listopadu 2017
()

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 13
Bilance: 12 - 0 - 1
Aktuální forma: 9 výher
Skóre: 152:40
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Tygři navázali na předchozí dobré výkony a přehráli Varnsdorf vysoko 19:6. Zvítězili tak už podeváté v řadě a jsou tak stále na první pozici.

Navíc nastříleli v lize už 152 gólů, zatímco sami inkasovali pouze 40 branek. Soupeř dokázal s naším mužstvem držet krok pouze deset minut, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Poté už Tygři dominovali.

Daniel Stehno
„Soupeř nás trápil prvních deset minut, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou se skóre 6:6 a to za Varnsdorf skóroval jediný hráč. Poté jsme se ale zhostili role favorita a drželi zápas ve svých rukách. Chválíme kluky za hezkou kombinační hru a týmový projev. Zapomenout nesmíme ani na disciplínu, kterou kluci dodržovali jak na ledě, tak i na střídačce.“

13.kolo, sobota 25. listopadu 2017
()