Páťáci přejeli Varnsdorf! Vstřelili 23 gólů

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - One team show. Pátá třída Bílých Tygrů v utkání s Varnsdorfem dominovala. Svého soupeře jednoznačně přehrála a navrch přidala hned třiadvacet branek. V utkání se řada hráčů blýskla parádními individuálními výkony.

10.kolo, sobota 24. listopadu 2018
23:1
(8:0, 7:1, 8:0)

Branky a nahrávky: 4. Horák, 7. Beránek (Mindl), 8. Barták (Horák), 9. Mráček (Kouďa), 10. Choma (Hrabčák), 11. Barták (Horák), 19. Moussa, 20. Horák (Skřebský), 25. Choma, 29. Choma, 32. Choma, 37. Mráček, 37. Mindl (Horák), 39. Bernat (Šmucr), 40. Mindl (Horák), 42. Beránek (Hrabčák), 42. Skřebský, 45. Choma (Hrabčák), 46. Šťástková (Kouďa), 49. Mráček, 50. Kouďa (Beránek), 57. Kouďa (Hrabčák). Vyloučení: 0:4, navíc Šmucr (LIB) 10 minut.

Hrášek - Horák, Mindl, Moussa, Šmucr, Bernat, Hrabčák, Mráček, Beránek, Kouďa, Skřebský, Šťástková, Choma, Barták

Pátá třída versus Varnsdorf 2018 - 3
Pátá třída versus Varnsdorf 2018 - 2
Pátá třída versus Varnsdorf 2018 - 1

Václav Lacek
„Soupeřovi napadala do sítě spousta gólů a naše mužstvo zaslouženě zvítězilo vysokým rozdílem 23:1.“