Páťáci remizovali s Náchodem, dvakrát se trefil Beránek

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Po remíze s Trutnovem skončilo smírně i střetnutí pátých tříd Bílých Tygrů a Náchoda. Obě branky našeho mužstva vstřelil Jakub Beránek, hosté skórovali pouze ve druhé třetině.

N14, sobota 16. března 2019

Branky a nahrávky: 1. Beránek (Borysenko), 51. Beránek. Vyloučení: 5:4. Diváci: 60.

Hrášek - Horák, Mindl, Baksaláry, Moussa, Šmucr, Švec, Bernat, Borysenko, Beránek, Kouďa, Kříž, Šťástková, Choma, Werner, Zeman

Trenér Ctibor Jech o jednom z nejhorších výkonů sezony:

„Vzhledem k tomu, že máme na lepší výkon, lze hodnotit utkání jako jedno z těch opravdu špatných. Konečnou remízu jsme navíc zařídili až v samotném závěru, soupeř sahal po obou bodech. “

Ctibor Jech
„Byl to pro nás těžký zápas. Náchod hrál velmi dobře, předváděl bojovný styl soupeře a všichni jeho hráči jezdili a makali. Nám naopak utkání v ten den nesedlo. Připadalo mi, jako kdyby si někteří kluci přišli jen zahrát. Průběh utkání byl vyrovnaný, nicméně jsme pořádně soupeře nedokázali dostat pod tlak. Hráli jsme hluboko pod své možnosti a bod pro nás byl v konečném součtu zlatý. Co se týče šancí, navrch měl Náchod. S kluky jsme si po zápase v kabině promluvili a řekl jsem jim, že takto k jakémukoliv utkání nemohou přistoupit.“

N14, sobota 16. března 2019