Páťáci si na úvod soutěže poradili s Českou Lípou

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Pátá třída v prvním utkání Ligy mladších žáků přehrála Českou Lípu vysokým rozdílem. O finální podobě výsledku rozhodla hlavně závěrečná třetina, ve které se naše mužstvo prosadilo hned čtyřikrát, zatímco soupeř ani jednou. Tygři porazili Predátory 9:2.

1. kolo, pátek 28. září 2018

Branky a nahrávky: 4. Přinda (Beránek), 5. Kříž (Zeman), 23. Mráček (Kříž), 37. Werner (Zeman), 39. Mindl (Hrabčák), 46. Choma, 46. Švec (Kříž), 51. Kříž (Hrabčák, Mráček), 60. Hrabčák. Vyloučení: 2:3.

Hrášek - Choma, Šmucr, Hrabčák, Mráček, Horák, Zeman, Mindl, Přinda, Kříž, Šťástková, Švec, Werner, Bernat, Beránek, Moussa

Ctibor Jech o natěšenosti na první duel sezony:

„Určitě v kabině panovala velká natěšenost. Začínali jsme ještě déle než osmička a šestka, takže jsme hráli po dlouhé době. Kluci byli zdravě nahecovaní a nemohli se dočkat, až to vypukne.“

Ctibor Jech
„Byli jsme šikovnější a bruslivější než soupeř. Měli jsme více pohybu, ale nebylo to tak, že bychom Českou Lípu vyloženě přehráli. Měli jsme zkrátka víc pohybu než soupeř, díky čemuž také vyhráli. V utkání se mi hodně líbili hráči David Choma a Samuel Kříž.“

1. kolo, pátek 28. září 2018