Pětka ve třetí třetině zneškodnila Turnov! Rozhodl týmový výkon

Liberec - Pátá třída opět vygradovala svůj výkon ve třetí třetině. S Turnovem byla k vidění dlouho vyrovnaná bitva, nicméně nakonec naše mužstvo sérií čtyř branek rozhodlo o vysokém vítězství poměrem 7:2

12.kolo, sobota 08. prosince 2018
7:2
(1:0, 2:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 17. Skřebský (Moussa, Kouďa), 26. Hrabčák, 38. Hrabčák (Horák), 45. Horák (Kříž), 49. Skřebský, 50. Přinda (Mráček), 55. Mindl (Moussa) - 24. Jarošová (Šlechta), 42. Špetlík. Vyloučení: 6:3. Diváci: 40.

Hrášek - Horák, Mindl, Moussa, Šmucr, Švec, Hrabčák, Mráček, Beránek, Kouďa, Skřebský, Kříž, Šťástková, Choma, Werner, Přinda, Holán, Antoň

HC Turnov 1931

Hujer, Kopecký - Kozderka, Špetlík, Musil, Kubín, Randák, Bouchner, Jarošová, Buček, Ulrych, Petrák, Šlechta, Védeši

Václav Lacek
„Znovu jsme odehráli velmi dobře třetí třetinu. Navíc jsme se prezentovali spoustu přihrávkami, hezkými akcemi a pěknými brankami. Několik samostatných nájezdů soupeře zneškodnil gólman Hrášek.“