První ztráta! Dosud stoprocentní úspěšnost pokazil sedmičce Mountfield

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmáci od startu sezóny pouze vítězili a na kontě měli devět výher za sebou. Desátou už bohužel přidat nedokázali, doma totiž podlehli Hradci Králové 2:6. Zápas to byl přitom relativně vyrovnaný, jenže hosté si počínali o poznání efektivněji. Tygrům nepomohla ani špatná disciplína, Východočeši naopak využili dvě přesilovky.

10. kolo, sobota 02. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 29. Bartovič (Maxin), 44. Šťástka - 6. Páleník (Šichan), 13. Novotný (Pavlík), 26. Forektek (Vencl), 42. Prachař (Novotný), 46. Forejtek (Šichan), 54. Šichan (Páleník). Rozhodčí: R. Podrazil, L. Podrazil. Vyloučení: 8:2 (vyšší tresty 2:1). Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6.

O. Kanca - Vápeník, Ehrenberger - Wagner, Kratochvíl, M. Kanca, Rozsíval, Šťástka, Bělohorský, Maxin, Hrouda, Bartovič, Kytka, Stromský, Bajer, Langer.

Mountfield HK

Petřík - Marek, Černý, Vencl, Pánek, Hafner, Janeček - Kulhánek, Forejtek, Novotný, Frolík, Páleník, Hornych, Pavlík, Šichan, Prachař.

10. kolo, sobota 02. listopadu 2019

Mountfield HK