Sedmá třída v Neratovicích skvěle dotáhla, nakonec ale prohrála

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Hodně divoký zápas sehráli naši sedmáci v Neratovicích. První třetina se jim příliš nepovedla a v dalším průběhu nabrali ztrátu 3:6. Ve třetí dvacetiminutovce dokázali rozdíl ve skóre úplně smazat, jenže poslední slovo měli znovu domácí. K vyrovnání už nevedl ani drtivý nápor v samotném závěru.

6, sobota 09. října 2021

Branky a nahrávky: 4. Pek (Zeus), 5. Koudela (Zurynek), 12. Vlk (Koudela), 15. Vlk (Zeus), 20. Vlk, 23. Koudela (Pek), 57. Vlk (Koudela, Zurynek) - 7. Čutta (Čančík), 14. Sanejstr (Filo), 20. Al-Dhaief (Tomka), 23. Sanejstr (Šejc), 34. Šejc (Tomka) 42. Čutta. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

HC Neratovice

Hons - Starnovský, Hubáček, Zeus, Koudela, Pek - Čížková, Vlk, Soriano, Vltavská, Zurynek, Michálek.

O. Maxin - Čančík, Cerman, Tokar, Somorovský, Jančařík, Sanejstr, Al-Dhaief, Tomka, Čutta, Krechler, Šejc, Filo, Fadrhonc, Volavka, Zet.

6, sobota 09. října 2021

HC Neratovice