Sedmáci porazili v atraktivním utkání Náchod, rozhodlo poslední dějství

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Náchod/Liberec - Tygří sedmá třída dokázala navázat na předchozí výhru s Trutnovem a připsala si další dva body do tabulky. O výhře nad Náchodem rozhodla až v závěrečném dějství, během duelu byla na ledě vidět dvojice Rozsíval - Bartovič.

N6, neděle 20. ledna 2019

Branky a nahrávky: 4. Kučera (Rozsíval), 7. Bartovič, 8. Rozsíval, 21. Bartovič, 26. Ficenec (Rozsíval), 44. Rozsíval (Kučera), 48. Tomka (Průšek), 57. Moussa (Macháček). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 120.

Tomeš, Macourek - Ficenec, Macháček, Kučera, Rozsíval, Jína Jan, Ulman, Klimov, Bartovič, Kadlec, Shpilka, Tomka, Moussa, Průšek, Ciolek

Jiří Peřina
„Na výsledku duelu se velkou měrou podílela dvojice Rozsíval - Bartovič, která dala pět branek. Každopádně jsme jako tým podali proti dobře fyzicky vybavenému soupeři statečný výkon a zaslouženě jsme utkání vyhráli.“

N6, neděle 20. ledna 2019