Reportáž

Sedmáci přehráli Jablonec, Shpilka rozhodl pěti góly

Liberec - Parádní bitva z obou stran ve skvělé atmosféře. Tygří sedmáci Jablonec porazili v prvním kole nadstavby 10:4, ale rozhodně neměli jednoduchou práci. Soupeř se ještě v polovině utkání držel na dostřel, nakonec rozhodl celkovými pěti góly a hattrickem během pěti minut a 24 vteřin Vasyl Shpilka.

Sedmáci versus Jablonec 2018 konec 3

Bílí Tygři byli v souboji s Jabloncem aktivnější a měli víc ze hry. Dlouho se jim však nepodařilo nalézt na defenzivu hostí zaručený recept. Během první třetiny se dvakrát prosadil Vasyl Shpilka, jednou pokořil gólmana Vlků Marek Macháček.

Do prostřední dvacetiminutovky naše mužstvo vstoupilo s těsným náskokem 3:2, další branky zaznamenali Matyáš Ulman a Jakub Jína, jenž předvedl hattrick za šest minut a pět vteřin!

V posledním dějstvím si vzal slovo znovu Vasyl Shpilka, který čistým hattrickem rozhodl o bodech pro Tygry. Naše mužstvo vyhrálo v konečném součtu 10:4.

Sedmáci versus Jablonec 2018 konec 2
Sedmáci versus Jablonec 2018 konec 1

Ohlasy trenérů

Jiří Peřina
Liberec
„Soupeř byl hodně hecovaný trenéry i rodiči, hrál s maximálním nasazením a bojovností. Půl utkání v důsledku toho držel přijatelný výsledek. Ve druhé půlce naši o rok mladší hráči ale soupeře přebruslili a pěknými akcemi rozhodli o jednoznačném výsledku."