Šestá třída porazila vysokým rozdílem pražskou Kobru

Date of publication Author Milan Plodek, Petr Schultz

Praha/Liberec - V dalším utkání žákovské ligy porazili šesťáci Bílých Tygrů pražské Kobry jasně 14:3. Čtyřmi góly se v duelu blýskl Filip Havlíček a hattrickem si připsal Luboš Dospěl.

27. kolo, středa 23. ledna 2013
(1:4,1:5,1:5)

Branky a nahrávky: Havlíček (Adamec), Šuráň (Nikolič), Dospěl, Havlíček (Adamec),Nikolič, Škvarek (Dospěl), Dospěl, Adamec (Havlíček), Liška, Havlíček (Adamec), Havlíček (Adamec), Matějka (Žůrek),Nikolič (Dospěl), Dospěl (Škvarek).

Pozner - Adamec, Havlíček, Šuráň, Straka, Bartoš, Žůrek, Helcl - Dospěl, Liška, Vomáčka, Virág, Matějka, Škvarek, Dupal, Křepelka, Nikolič.

Není k dispozici.

27. kolo, středa 23. ledna 2013