Reportáž

Šestá třída vydržela v tempu celých šedesát minut a nasázela Kobře 19 gólů

Praha/Liberec - Šesťáci si se svým soupeřem, pražskou Kobrou, jednoznačně poradili. Vstřelili hned devatenáct gólů, přičemž hned deset z nich vstřelili Vasyl Shpilka s Terezou Plosovou. Pět nahrávek a gól si zase připsal Teodor Vápeník, čtyři asistence Pavel Průšek.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 18
Bilance: 13 - 1 - 4
Aktuální forma: 2 výhry
Skóre: 148:80
Dosavadní nejvyšší výhra: Kobra Praha - Liberec 3:19 (16.12. 2017)

Parádní jízda! Tygří šesťáci pražské Kobře nasázeli hned devatenáct gólů a zaslouženě berou dva body. Vysoká výhra se urodila hlavně ve druhé části, kterou naše mužstvo ovládlo poměrem 9:2.

Vojtěch Fiala: „Mám radost radost, že byly v zápase vidět věci a dovednosti, na kterých pracujeme v tréninku"

Tygři vyhráli už potřinácté v sezóně a navíc vytvořili nové maximum. Větším rozdílem ještě šelmy nezvítězily, dosavadní nejvyšší výsledek se urodil proti stejnému soupeři 16. září. Svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy tenkrát skórovali třináctkrát, zatímco inkasovali pouhé čtyři branky.

Ohlasy trenérů

Vojtěch Fiala
Liberec
„Od první minuty jsme drželi velmi slušné tempo, soupeř postupně odpadl. Mám radost, že byly v zápase vidět věci a dovednosti, na kterých pracujeme v tréninku. Musíme kluky pochválit a hlavně doufám, že si nasazení ze zápasu proti Kobře, kdy nám vše vycházelo, přenesou do následujícího duelu proti pražské Spartě."