Šesťáci famózně otočili zápas ve Vrchlabí! Zbraně nesložili ani za stavu 1:4

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestka byla blízko teprve třetí prohře v sezóně, na Vrchlabí totiž ztrácela už tři branky. I díky dvěma trefám Jiřího Svobody se jí nicméně podařilo skóre zvrátit na svoji stranu. Severočeši nakonec vybojovali hodně cenné tři body!

16. kolo, sobota 04. ledna 2020

Branky a nahrávky: 3. Gabriel (Cerman), 16. Kafka, 24. Gabriel (Kučera, John), 36. Klanica - 20. Werner (Švec), 39. Choma (Kouďa), 44. Svoboda (Šmucr), 54. Svoboda (Kříž), 57. Baksaláry. Rozhodčí: Horák, Kynčl. Vyloučení: 1:7 (vyšší tresty 0:1). Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:5.

HC Vrchlabí

Etflaiš - Posker, Srnský, Prouza, John, Labašta, Paulíček - Mrkva, Hanuš, Buďárek, Charvát, Kafka, Kučera, Imlauf, Klanica, Gabriel, Cerman, Barták.

Hrášek - Šmucr, Choma, Horák, Mindl, Baksaláry, V. Moussa, Švec, Bernat, Hrabčák, Svoboda, Mráček, Kouďa, Skřebský, Kříž, Šťástková, Werner.

16. kolo, sobota 04. ledna 2020

HC Vrchlabí