Šesťáci zdolali Mladou Boleslav, Bartovič dal čtyři góly

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří šestá třída měla v utkání s Mladou Boleslaví namále. V první třetině prohrávala totiž 2:3 a jen díky několika výborným zákrokům libereckých gólmanů, zůstal stav vyrovnaný. Šelmy nakonec nepříznivý průběh zápasu zvrátily a zvítězily vysoko 9:3.

IV.kolo, sobota 29. září 2018

Branky a nahrávky: 4. Maxin (Bartovič), 6. Štástka (Stromský), 20. Bartovič (Vápeník), 26. Bělohorský (Bartovič), 31. Vápeník, 36. Bartovič (Bělohorský), 49. Bajer (Maxin), 49. Bartovič, 54. Bartovič (Bělohorský).

Košek, Kanca O. - Wágner, Baksalary, Kratochvíl, Kanca M., Rychtárik, Bělohorský, Štástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Bajer, Ehrenberger L.

Ctibor Jech o obratu:

„Určitě to způsobily dobré zákroky gólmanů. Kdyby soupeř vstřelil třeba dvě, tři branky, bylo by to pro nás daleko těžší. Takto jsme byli pořád na dostřel a prohrávali maximálně 2:3. Brankáři nás podrželi a měli jsme šanci obrátit nepříznivý stav duel v náš prospěch.“

Ctibor Jech
„Zpočátku bylo utkání hodně vyrovnané. Zaspali jsme začátek, hned v prvním střídání jsme dostali gól, což nás vykolejilo. Pak to bylo dlouho vyrovnané, Vojta Košek měl pár dobrých zákroků, celkově nás podrželi oba gólmani. To nám hodně pomohlo a začali jsme být šikovnější v útoku. Boleslav následně přestala trochu bruslit, dávali jsme góly a nakonec i vyhráli. V utkání se mi líbil Adrien Bartovič a Vítek Stromský, který velmi dobře bojoval a bruslil.“

IV.kolo, sobota 29. září 2018