Šestka v kouskovaném utkání udolala kolínské Kozly

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kolín/Liberec - Nelehké utkání má v nohách tygří šestka. Svěřenci trenéra Ctibora Jecha se v kouskovaném duelu proti kolínským Kozlům střelecky po veleúspěšné první třetině trápili, ale nakonec vybojovali dva body. „V těchto utkáních rozhodují individuality, ale máme velmi silný a šikovný tým. Je na dobré úrovni a zatím ukázal, že může porazit kohokoliv," prozradil kouč našeho celku.

VII.kolo, sobota 20. října 2018

Branky a nahrávky: 30. Pinkas (Vytlačil), 40. Hradecký (Kuzďas), 41. Kuzďas, 55. Král (Hradecký) - 3. Rychtárik (Hrouda, Štástka), 8. Kratochvíl (Ehrenberger L.), 10. Hrouda (Štástka), 14. Bartovič (Maxin, Kratochvíl), 18. Maxin (Vápeník), 39. Bělohorský, 39. Hrouda (Štástka), 57. Vápeník. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1.

SC Kolín

Široký - Fromová, Štaud, Sliž, Kupka, Vytlačil, Dvořák, Král, Kuzďas, Kubiš, Pinkas, Holoubek (C), Horný, Hradecký

Kanca O. - Kratochvíl, Kanca M., Rychtárik, Rozsíval, Štástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Hrouda, Bartovič (C), Stromský, Bajer, Ehrenberger L., Bělohorský, Kříž

Trenér Ctibor Jech o tom, že hráči nakonec utkání zvládli:

„Jsem samozřejmě rád, že jsme to zvládli. Takové zápasy jsou také potřeba. Kluci si musejí takové duely zažít a projít si tím. Zahrají si samozřejmě některé lepší zápasy a pak vědí, že se musí konstantně prosazovat v těch chvílích, kdy to není jednoduché. Jsou hodně znát individuality. Bartovič, Maxin a Rozsíval byli vidět. Rozhodují zápasy, ale v této sezoně máme společně s doplněnými hráči ročníku 2008 všechny hráče na velmi dobré úrovni. Tým je silný a šikovný. Ať je sestava jakákoliv a kluci pendlují mezi bekem a útočníkem, i tak zatím ukázali, že jsou schopni porazit kohokoliv.“

Fotka top šesťáci Kolín 2018 3
Fotka top šesťáci Kolín 2018 2

Ctibor Jech
„Rychle jsme se dostali do vysokého vedení. Po první třetině svítil na tabuli výsledek 5:0 a začali jsme hrát pod dojmem, že je rozhodnuto. Soupeř vypadal odevzdaně, hrálo se na jednu bránu. Byla z toho taková bramboračka, některé zákroky byly navíc necitlivě odpískané. Kouskovala se hra, vyloučení jsou u takto nízkých soutěží na nic. Kluci úplně vypadnou z tempa. Opticky jsme hráli na jednu bránu, ale nemohli jsme dávat góly. Soupeř nám dvakrát ujel a skóroval, což nás nakonec trochu probralo.“

VII.kolo, sobota 20. října 2018

SC Kolín