Silné dvě třetiny zajistily sedmákům plný bodový zisk v Neratovicích

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmička pokračuje v sezóně bez porážky. V Neratovicích se Tygrům povedly úvodní dvě periody, po kterých vedli už 6:1. Přestože poté domácí zvládli skóre zkorigovat, žádné komplikace už Severočeši nepřipustili.

5. kolo, sobota 10. října 2020

Branky a nahrávky: 16. Michálek (Vocetková), 42. Jirotka (Chabada), 53. Chabada – 3. Kouďa (Beránek), 9. Beránek, 19. Beránek (Werner), 33. Čančík (Beránek), 34. Sanejstr (Werner), 39. Čančík (Zeman). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1.

HC Neratovice

J. Bouška — J. Lhota, V. Kříž, V. Koudela, M. Pek, L. Jirotková — M. Chabada, M. Michálek, J. Jirotka, L. Vocetková, M. Krejza, V. Vlk, D. Formánek, F. Beň, J. Háp, M. Javůrek.

T. Průšek — J. Beránek, D. Werner, S. Sanejstr, S. Zeman, S. Hrabčák, J. Horák — M. Čančík, L. Kouďa, S. Kříž, V. Šťástková, V. Moussa, M. Mindl, M. Baksalary.

5. kolo, sobota 10. října 2020

HC Neratovice