Skvělá třetí část přinesla osmičce výhru nad Hronovem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída s Hronovem po dvou třetinách těsně prohrávala, v závěrečném dějství ovšem zápas zlomila ve svůj prospěch. Bílí Tygři se ve třetí dvacetiminutovce prosadili rovnou sedmkrát! Čtyři góly si připsal David Choma, o trefu méně zaznamenal Jiří Svoboda.

nadst. 6, úterý 01. února 2022

Branky a nahrávky: 14. Krajdl (Zeman, Kříž), 19. Svoboda (Sanejstr, Krajdl), 33. Choma (Krajdl, Sanejstr), 45. Choma (Krajdl), 49. Choma (Krajdl, Svoboda), 51. Choma (Sanejstr), 56. Krajdl (Svoboda, Sanejstr), 57. Svoboda (Sanejstr), 58. Šejc (Choma, Šťástková), 60. Svoboda (Krajdl, Šmucr) – 7. Štěpnička (Šretr), 14. Šretr (Pavelka, Štěpnička), 18. Navrátil (Pavelka, Šretr), 34. Pavelka (Štěpnička), 55. Štěpnička.

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Mindl, Š. Šmucr, S. Sanejstr, S. Zeman — V. Moussa, P. Švec, M. Bernat, J. Svoboda, J. Beránek, S. Kříž, V. Šťástková, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc.

HC Wikov Hronov

D. Pavlíček — L. Svatoš, R. Hillmann, O. Klíma, P. Novák, M. Kubišta — Š. Kotyk, T. Bartosz, M. Šretr, D. Verner, R. Štěpnička, Š. Navrátil, J. Zavřel, Š. Zháněl, O. Pavelka.

nadst. 6, úterý 01. února 2022

HC Wikov Hronov