Souboj deváté třídy s Hradcem Králové rozhodla nepovedená druhá třetina

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří deváťáci se vydali do Hradce Králové. V minulém kole doma Mountfield porazili, nicméně na ledě soupeře se jim na úspěšný výsledek navázat nepodařilo. Vyrovnaný duel hodně ovlivnila druhá část, ve které se Východočeši čtyřikrát prosadili. Pro Bílé Tygry se jedná teprve o druhou porážku v sezóně a znovu přišla s královéhradeckým soupeřem, se kterým to naši hráči mají 2:2 na zápasy.

nadst. 10, pondělí 14. března 2022

Branky a nahrávky: 9. Šichan (Černý), 23. Pavlík (Černý, Forejtek), 33. Šichan, 36. Vítek (Pánek), 40. Novotný (Pavlík, Vítek) – 4. Rozsíval (Krajdl), 22. Maxin (Stromský), 34. Plosová (Krajdl), 50. Bajer (Vápeník).

Mountfield HK

J. Šimon (M. Záruba) — Š. Černý, O. Forejtek, J. Pánek, K. Studnický, J. Janeček — J. Bednář, K. Kulhánek, A. Novotný, F. Frolík, O. Páleník, J. Hornych, P. Vaněk, D. Pavlík, D. Šichan, T. Vítek.

Š. Bogač — M. Kanca , J. Seidl, D. Hrouda, V. Stromský, T. Vápeník — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Šťástka, A. Bartovič, T. Plosová, A. Langer, D. Krajdl, M. Kratochvíl, M. Bajer.

Vojtěch Fiala
„Tenhle zápas pro nás byl velká výzva, měli jsme si šanci definitivně zajistit účast na MČR. Utkání jsme začali dobře a po krásném gólu Rozsívala jsme šli do vedení. Zápas opět snese přísné měřítko kategorie U15, nicméně na rozdíl od předchozího domácího střetnutí jsme se nevyvarovali zbytečných chyb v obraně a hlavně jsme soupeři nabídli sedm přesilovek, přičemž si více než polovinu trestů můžeme sami vyčítat. V koncovce se nám srovnat nepodařilo. Věřím, že si v této porážce najdeme poučení a dobře se připravíme na poslední zápasy, abychom si postup zajistili v některém z dalších kol.“

nadst. 10, pondělí 14. března 2022

Mountfield HK