Také devítka v Pardubicích úspěšně otáčela! Nepoložil ji ani tříbrankový náskok soupeře

Date of publication Author Ondřej Belák

Pardubice - Na východě Čech to byla velká ukázka libereckého charakteru! Sedmáci otočili duel v Pardubicích ze stavu 0:5, o dva roky starší hokejisté se pak nevzdali ani při skóre 0:3. Vše vygradovalo v samotném závěru základní hrací doby, kdy Tygři nejprve vyrovnali na 5:5 a ještě stihli vstřelit vítěznou branku. Paráda!

8. kolo, sobota 26. října 2019

Branky a nahrávky: 1. Hemský (A. Fiala, Dostál), 9. Vrba (Pecina), 21. A. Fiala (Hemský), 37. A. Fiala (Pecina), 46. Růžička (Oliva) - 24. S. Fiala (J. Pérez), 36. Janata (Hois), 38. Nebuželský (Jobek), 45. Zverka (Riedel), 56. Jobek (Janata), 57. Dvořák (Janata). Rozhodčí: Čížek - Landsmann, Pitra. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:4, 5:4, 5:6.

HC Dynamo Pardubice

Červinka - Soupoušek, Pecina, Klátil, Maštalíř, Oliva, Straka - Hiemer, Růžička, Lang, Kučera, Dostál, A. Fiala, Novák, Hemský, Vrba.

Leško - Průšek, Várady, Jakubec, D. Pérez, Dvořák, Nebuželský, Dvořák, Ehrenberger - Hois, Zverka, S. Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata, Jobek.

Vojtěch Fiala
„První dvacetiminutovka nám nevyšla podle představ, ale nesložili jsme zbraně a po přestávce jsme pomalu začali stahovat a otáčet skóre. Hráči ukázali charakter a zápas dokázali dotáhnout až do vítězného konce!“

8. kolo, sobota 26. října 2019

HC Dynamo Pardubice