Výborný víkend devítky. Liberečtí si poradili i s Hradcem Králové!

Liberec - Tygří deváťáci vstoupili do soutěže s velkou chutí. Těžký dvojboj na úvod zvládli bez ztráty kytičky, když po Pardubicích přehráli také královéhradecký Mountfield! Sedm vstřelených gólů si navíc rozdělilo sedm různých hráčů.

Vojtěch Fiala
Bílí Tygři Liberec
„Druhé utkání ve dvou dnech a pro hráče, kteří nastoupili v pátek za B dorost dokonce třetí, nebylo dnes v nohách Tygrů znát. Dobrý pohyb po celou dobu utkání nám dával šance být v zápase šedesát minut. Kromě slabšího startu ve třetí třetině musíme hráče pochválit, výborně chytal opět gólman Macourek. Celkově máme za sebou povedený a odbojovaný víkend. Kaňka nad tím vším je ale zlomené zápěstí Pekaře. Teď si dá tým den volna a budeme se připravovat na další kolo příští víkend proti Mladé Boleslavi, které máme z posledních vzájemných zápasů co vracet."