Sedmička udržela proti agresivně hrajícím Němcům nervy na uzdě a došla si pro vítězství

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmáci sehráli v rámci přípravy zajímavý duel se soupeřem ze zahraničí. V Home Credit Areně narazili na německý Mannheim, který se prezentoval hodně fyzickým stylem. Hokej ovšem zvítězil, Bílí Tygři svého soupeře přestříleli 10:4!

Liberec - Adler Mannheim 10:4

Góly Liberce: Beránek 2, Baksaláry 2, Svoboda 2, Kříž, Mindl, Bělohorský, Werner.
Hodnocení trenéra Ctibora Jecha ml.: "Bylo to pro nás těžké utkání, protože Mannheim hrál hodně fyzicky a za hranou pravidel. To celý zápas kazilo. Byli jsme určitě lepším a hokejovějším týmem, byť soupeř měl také šikovné hráče. Hodně to řezali, k čemuž jsme se my naštěstí nesnížili a nenechali jsme se vyprovokovat. Snad až na pár momentů, kdy jsem si musel vzít oddechový čas a klukům trošku vynadat, že nebudeme hrát stejně jako oni. Od té doby jsme předváděli znovu naši hru, kterou jsme podpořili krásnými góly. Celý tým chválím."

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři