Páťáci zvládli zápas o první místo! Turnov porazili 4:1

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří pátá třída o víkendu proti Turnovu absolvovala přímý souboj o průběžné první místo v krajské lize mladších žáků. Základ k vítězství položila už v první třetině, po které díky dvěma gólům Marka Nováka vedla 2:1. A jelikož už se v dalším průběhu prosadili pouze domácí, zůstala za výsledek 4:1 výhra ve Svijanské aréně.

Hodnocení trenéra Daniela Stehna: "Byl to velice hezký zápas, bylo vidět, že se potkali kvalitní soupeři. Velmi dobře chytali oba brankáři, bez kterých by gólů mohlo padnout mnohem víc. Na našich hráčích bylo vidět, že ve hře aplikují věci, na kterých pracujeme v tréninku – ať už je to třeba založení útoku, nebo držení pozic v obranném pásmu. Tým jsem za zápas pochválil."

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři