Prvňáčci v rámci Libereckého poháru odehráli výborné zápasy s kvalitními soupeři

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Je už tradicí, že prvňáčci Bílých Tygrů hrají Liberecký pohár, ve kterém pravidelně měří síly s Mladou Boleslaví, Spartou a Hradcem Králové. První turnaj letošního ročníku se odehrál v libereckém domácím prostředí ve Svijanské aréně.

Malí Tygříci se nejprve utkali s nejbližším soupeřem z Mladé Boleslavi, proti které si připsali jedinou porážku, byť herně odvedli dobrý výkon. Chuť si spravili vítězstvím v následujícím souboji se Spartou. A aby byl seznam možných výsledků kompletní, v posledním duelu si připsali také remízu s královéhradeckým Mountfieldem.

Vedoucí tygří základny Petr Šafařovský se ohlíží za turnajem
Na úvod jsme se střetli s Mladou Boleslaví. Výsledek se nám úplně nepovedl, předvedená hra ale ano. Proti Spartě i Hradci Králové jsme své výkony ještě zlepšili a bylo to podle našich představ. Turnaj se rozhodně povedl. Všem hráčům, trenérům i rodičům tímto děkuji.

Z turnaje si můžete prohlédnout i bohatou fotogalerii, kterou najdete zde.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři