Mládežnický hokej

Mladí Tygři vzali Ještěd útokem. Trénink si zpestřují s letní challenge

Liberec - Stalo se už tradicí, že klub pořádá Tygří letní challenge. Vyběhnout ještědskou sjezdovku je výzva pro každého, včetně našich mladých hokejistů, kteří výstup absolvují v rámci přípravy na novou sezónu.

Chcete se také zúčastnit? Znovu se budete moci zapojit ve čtyřech kategoriích - muži, ženy, děti od 9 do 14 let a děti do 8 let. Zároveň však pro vás máme také řadu změň. Tou hlavní je fakt, že se letos neuskuteční obvyklé finále, o vítězích tak bude rozhodovat již samotná individuální výzva, kterou můžete zdolat v libovolný termín v průběhu celého srpna. A těšit se tradičně můžete na velmi zajímavé odměny a ceny pro vítěze - permanentku na hokej či podepsaný dres.

To stále není vše. V průběhu srpna na vás čekají také speciální jednodenní výzvy s partnery, kdy budete kromě základního účastnického balíčku moci získat některou z cen od partnerů.

Účast je naprosto jednoduchá. Stačí si změřit čas pomocí hodinek, stopek či chytrého telefonu, v cíli naskenovat QR kód a vyplnit své údaje a výsledný čas. Pokud se navíc chcete zapojit do soutěže o hlavní ceny, připojte také fotografii z cíle či trati. Veškeré tyto údaje stačí nahrát pomocí formuláře, který se vám otevře po naskenování QR kódu v cíli.
Související