Aktuální zprávy

Probíhá charitativní aukce dresů Bílých Tygrů z CHL

Liberec - Po extraligových dresech z vicemistrovské sezony si mohou zájemci rozšířit svou sbírku také o další cenné artefakty, o trikoty, v nichž Tygři nastupovali v hokejové Lize mistrů.

Jedná se o charitativní aukci, jejímž pořadatelem tentokrát nejsou Bílí Tygři Liberec. Probíhá však jako obvykle známým způsobem na portálu www.sportovniaukce.cz. A co konkrétně je obsahem této dražby?

Zakoupit si můžete bílé dresy devíti Tygrů, v nichž hráči sehráli zápasy hokejové Ligy mistrů. Každý z nich je navíc podepsaný celým týmem. Mezi trikoty také nalezneme raritu v podobě dresu Michala Birnera, který s týmem zasáhl do úvodního duelu Champions Hockey League, následně ale zamířil do Kontinentální hokejové ligy a tento dres je tak posledním, který v Liberci oblékl.

Vyvolávací cena každého z dresů byla stanovena na 1 999 Kč. Přihazovat můžete minimálně 50 Kč. Aukce bude probíhat až do pátku 23. června, kdy v 18 hodin skončí. Vzhledem k tradičním pravidlům, kdy může dosavadní lídr během několika minut zareagovat na každý nový příhoz, se však jednotlivé dražby mohou protáhnout. Aukce vicemistrovských dresů takto skončila až například zhruba 40 minut po oficiálním konci.

Výtěžek aukce poputuje na charitativní účely. Celkový výnos pomůže uspořádat sportovní den pro děti z dětských domovů.

Máte zájem vlastnit jeden z těchto originálních hraných dresů Bílých Tygrů z hokejové Ligy mistrů? Přejeme vám mnoho štěstí v aukci!

Aukce

Související