Útočník Petr Nedvěd dnes poprvé trénoval s Bílými Tygry

Date of publication Author Jan Rachota - tiskový mluvčí

Liberecký odchovanec Petr Nedvěd dnes poprvé trénoval s Bílými Tygry. Hokejový útočník, který má za sebou bohatou kariéru v NHL, tak dal Liberci přednost před mnoha nabídkami ze zámoří i Evropy, které v minulém týdnu zvažoval. Pod Ještědem je pro něho připravena smlouva na rok + roční opcí.

Petr Nedvěd po loňském angažmá ve Spartě dostal v létě nabídku zkusit kemp New York Rangers a navázat tak na bohatou zámořskou kariéru. I přes zisk tří bodů ze tří zápasů mu Rangers smlouvu nenabídli a tak Petr Nedvěd dodrží předchozí dohodu s prezidentem Bílých Tygrů Petrem Syrovátkem a vrátí se do klubu, kde s hokejem kdysi začínal.

Na prvním tréninku Nedvěd nastupoval s Klimentou a Blatným na křídlech, podle rozlišovacích dresů by tato formace měla být třetí v pořadí. Jako obrana za nimi absolvovali trénink Žabka se Zíbem.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři