Benátky mění trenéra, novým hlavním koučem bude Vladimír Čermák

Date of publication Author Jan Rachota - tiskový mluvčí

Na základě neuspokojivých výsledků HC Benátky nad Jizerou se vedení klubu rozhodlo odvolat hlavního trenéra Mgr. Petra Hakena, kterého nahradí bývalý asistent trenéra Bílých Tygrů Vladimír Čermák. Personální obsazení asistentů zůstává beze změn, v těchto pozicích i nadále pokračuje dvojice Luděk Škaloud a Antonín Nečas.

Nový trenérský triumvirát povede již dnešní trénink prvoligového nováčka. Benátky nad Jizerou od letošní sezóny fungují jako farma extraligových Bílých Tygrů Liberec. Odvolaný Petr Haken převezme po Vladimíru Čermákovi žezlo u extraligové juniorky Bílých Tygrů.

Vyjádření GM Benátek nad Jizerou Bartoloměje Salanského:

Výsledky v poslední době nebyly dobré a tým upadl do krize. Hledali jsme řešení a rozhodli jsme se k této změně. Věříme, že tým dostane správný impuls, který povede k vylepšení naší současné pozice v tabulce.

Vyjádření asistenta GM a vedoucího sportovního centra mládeže Bílých Tygrů Mgr. Filipa Pešána:

Pro juniorský tým není druhá změna na postu trenéra v krátké době jednoduchou situací, nicméně jsem přesvědčen, že hráči tuto situaci zvládnou. Absolutně věřím pracovní úrovni Petra Hakena a jsem přesvědčen, že naváže na rozpracovanou práci Vladimíra Čermáka. Jsem rád, že jak Vladimír Čermák, tak i Petr Haken zůstávají v organizaci Bílých Tygrů.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři