Tygři úspěšní na Sportovci Liberecka a Jablonecka

Date of publication Author Jan Rachota

Velkého úspěchu dosáhl hokejový klub Bílí Tygři Liberec ve 13. ročníku prestižní ankety Nejúspěšnější sportovec Liberecka 2010. Kouč Jiří Kalous obsadil 2. příčku v kategorii trenér roku, úspěšnější byl pouze Miroslav Petrásek, trenér úspěšné běžecké štafety ze ZOH. Druhé místo obsadil také útočník Tomáš Klimenta - s rozdílem, že bodoval v "sousedské" anketě Sportovec Jablonecka, kde ho o zlato v kategorii Krajánek roku "přehodila" pouze oštěpařka Barbora Špotáková.

Zatímco v Jablonci to byl jediný úspěch Tygrů, v Liberci se dočkali ještě dalších ocenění. Za loňský rok byli čtvrtí mezi kolektivy (předběhli je 2 x lyžaři a volejbalová Dukla), kapitán Petr Nedvěd pak mezi jednotlivci obsadil 5. místo.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři