Akademie Bílí Tygři Liberec

Pod lupou: obránce Darrell Hay

Date of publication Author Jan Mráček

L i b e r e c - V pátečním utkání proti brněnské Kometě jsme si vybrali hráče s číslem 4. Urostlý a zkušený obránce Darrell Hay se tak ocitl pod naší lupou, kdy jsme sledovali jeho hru a v tomto rozboru Vám přinášíme detaily jeho pátečního účinkování v libereckém dresu.

0:25 První střídání, kdy nastupuje v druhé obraně. To se ale v průběhu hry změní, když se obranné řady budou střídat nepravidelně. Během prvního střídání zaznamenal Darrell pouze jeden kontakt s pukem, když našel přihrávkou Vaka.

1:31 Okamžik kdy se Darrell dostává podruhé v utkání na led. Bohužel pro něj to nebylo šťastné střídání. Kolem tyče branky liberce prošla přihrávka Holce, na kterou liberecký zadák nestačil zareagovat, takže pro Jakuba Svobodu nebyl problém do poloodkryté branky vstřelit úvodní branku zápasu.

3:00 Z vlastního obranného pásma se mu podařilo dlouhou přihrávkou založit zajímavou útočnou akci, kterou zakončoval kapitán Nedvěd. Trefil však pouze dobře postaveného Hoviho.

10:40 Po delší odmlce se vrací na led a zařídil první přesilovku pro Liberec, když ho nedovoleně atakoval v obranném pásmu u mantinelu Jankovič, který si šel následně odpykat dvě minuty za napadení.

12:47 První střela Darrella v utkání od modré příliš přesnosti neměla.

 
 
 
 
15:06 Potyčka v brněnském brankovišti, kde byl zalehnutý Špaček, Darrell přispěchal spoluhráči na pomoc, situaci ale rychle vyřešili čároví sudí.

18:07 Po několika nezdarech při založení útoku se této činnosti zmocnil sám Darrell, jeho snaha ale skončila na útočné modré, když se dopustil kličky a spoluhráče tak vystavil ofsajdu.

20:45 Darrell se prezentoval kvalitní obrannou hrou, když nejprve dobře zasáhl u mantinelu proti Dlouhému a poté před brankou dobře odclonil Erata.

23:45 První střela Haye, která trefila branku, ke smůle libereckého beka pouze do betonu Hoviho.

27:31 V tomto čase celá pětka velmi aktivně napadala, což vyústilo v zisk puku a zakončení Nedvěda. Malec následně vyhazuje puk a odchází na trestnou.

28:50 První účast Darrella v přesilové hře, vážnější šanci jsme ale nezaznamenali.

34:35 Vynikající obranný zákrok proti Radku Dlouhému, který byl ve velké šanci.

37:58 Nahození od modré, se kterým opět neměl Hovi větší potíže, následně je vyloučen Kempný za hákování.

41:26 Daniel Špaček tak trochu zaskočil v obranně za Haye, který v tu chvíli byl na druhé polovině ledu a liberecký útočník za pád pod nohy protihráče vyfasoval dvě minuty za podražení.

44.42 Darrell se snaží založit útok, to se mu nedaří ani napodruhé, a tak rychle střídá a pouští na led čerstvé síly.

47:08 Kometa má tlak a Darrell se prezentuje dobrou poziční hrou, veškerá snaha Brňanů tak končí a do útoku jdou Tygři.

49:12 Po nepřesné rozehrávce se hra po zakázaném uvolnění vrací před Pince. Následující vhazování vyhraje Nedvěd, Hay zakládá před Duška a Klimentu útok, následuje Pospíšilův faul na Nedvěda. V následující přesilovce dává Bárta druhý gól utkání, který se nakonec ukáže jako vítězný.

Osobní statistiky:

Ice time:      14:49
Střely na branku:  4
Trestné minuty:   0
+/- body:      -1

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Zažij den jako profík s Development Days!

Nejnovější články

Blíží se další Development days. Zbývají poslední volná místa!

Patnáctka si z karlovarského ledu odváží důležité tři body

Junioři se rvali o vyrovnání v Pardubicích neúspěšně, s Dynamem padli 3:6

Klubové oblečení

TRÉNINK
povinné vybavení

ZÁPAS
povinné vybavení

TRÉNINK, ZÁPAS A VOLNÝ ČAS
doporučené vybavení