Tipni přesný počet branek Petra Nedvěda na Karjale a vyhraj večeři

Date of publication Author Redakce

Redakce a klub Bílých Tygrů se rozhodli před blížící se Karjalou vyhlásit soutěž. V ní půjde o to, tipnout přesný počet branek kapitána Petra Nedvěda na finských hrách. Je to jednoduché. Stačí poslat mail na níže uvedenou adresu a tipnout přesný počet gólů.

Podmínky soutěže

1) Základní informace

Pořadatelem soutěže je redakce webových stránek www.hcbilitygri.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez udání důvodu upravit nebo zrušit. Na výhry není možné uplatňovat právní nárok.

2) Pravidla soutěže

Soutěžit může každý fanoušek Bílých Tygrů, který pošle v termínu od 8.11.2011 do 12.11.2011 do 16:00 (včetně) mail na adresu hcbilitygri@esports.cz. Mail musí mít název „Soutěž - Nedvěd“ a jeho obsah by měl vypadat jako následující vzor. Pokud si myslíte, že Petr Nedvěd dá na Karjala Cupu jednu branku, tak napište Petr Nedvěd – 1. Email pošlete v tomto tvaru:

Soutěž - Nedvěd

Petr Nedvěd - 1

Vaše jméno, email

(každý soutěžící může hlasovat pouze jednou)

3) Vyhodnocení a ceny

Pokud trefíte správný počet branek, budete automaticky zařazeni do slosování o večeři v Restauraci AMBIENTE. Výherce bude vylosován při domácím utkání 18. listopadu proti Mladé Boleslavi o přestávce na ledové ploše.

Vyhlášení soutěže

Vyhlášení soutěže najdete zde.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři