Nejlepším hráčem Bílých Tygrů loňské sezóny byl zvolen Petr Nedvěd

Date of publication Author Petr Schultz

Anketa o nejlepšího Bílého Tygra pro sezónu 2011/12, která trvala necelé dva měsíce, zná svého jasného vítěze. Hokejoví fanoušci nejlépe oznámkovali loňského kapitána Bílých Tygrů Petra Nedvěda!

Necelých sedm stovek fanoušků se ve skoro dvou měsících ocitlo v roli učitelů a mohli tak se vší přísností oznámkovat hráče Bílých Tygrů za sezónu 2011/12. Z loňského týmu modrobílých ale nikdo nepropadl, a tak nejhorší známkou byla čtyřka (známky se rozdávaly jako ve škole 1 – nejlepší; 5 – nejhorší).

Hráčem Bílých Tygrů pro sezónu 2011/12 se stal Petr Nedvěd.

Nejlepším hráčem se dle fanoušků stal s průměrnou známkou 1,3 kapitán Petr Nedvěd, na jehož hodnocení se podílelo celkem 603 respondentů. Kapitán loňského kádru Liberce tak už má v kapse třetí korunku pro Bílého Tygra sezóny. V minulosti získal totiž toto ocenění již v ročníku 2008/09 a 2010/11.

Na druhé místo posadili fanoušci obránce Jana Výtiska, který dostal průměrnou známku 1,6, a tak se stal nejlepším obráncem Liberce loňské sezóny. Na bronzovém stupínku pak skončila hned trojice Bílých Tygrů. Brankář Marek Pinc, obránce Marek Trončinský a Tomáš Urban.

Nejhůře dopadl v očích libereckých fanoušků kanadský obránce Darrell Hay, který sice nepropadl, ale s průměrnou známkou 3,7, tedy čtyřkou, by asi nebyl spokojen. Nutno ale dodat, že tvořivý bek toho pod Ještědem příliš nenahrál a za své krátké působení vstítil jen jednu branku.

Naopak fanoušci Tygrů ohodnotili pozitivně povedenou sezónu libereckých mladíků. Lukáš Vantuch, Michal Bulíř, Michal Bárta a David Štich dostali pěknou dvojku.

Vítězem se stává první, který se zúčastnil soutěže.

Hráč sezóny 2011/12

Známka
1. Petr Nedvěd                                 – 1,3
2. Jan Výtisk                                  - 1,6
3. Tomáš Urban, Marek Pinc, Marek Trončinský   – 1,7
4. Michal Bulíř, Lukáš Vantuch, Tomáš Klimenta – 2,1
5. Michal Bárta, David Štich                   – 2,1

Kompletní výsledky hlasování najdete zde.

Historie hráč sezóny Bílých Tygrů

2010/11 – Petr Nedvěd*
2009/10 – Milan Bartovič*
2008/09 – Petr Nedvěd*
2007/08 – Leoš Čermák*
2006/07 – Milan Hnilička*
2005/06 – Milan Hnilička*
2004/05 – Radim Vrbata *

* jako Řád Bílého Tygra

AKTUALIZACE

Výhercem se stal pan Karel Havlíček. Vítězi gratulujeme a budeme ho informovat e-mailem.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři