Hráli spolu v Rangers. Škoda, že jsme se nepotkali na ledě, říká o Méďovi brankář Johan Holmqvist

Date of publication Author Petr Schultz

V utkání Bílých Tygrů s Brynäsem na sebe mohli na ledě narazit staří známí, Petr Nedvěd a brankář Johan Holmqvist. Oba spolu totiž hráli v New Yorku Rangers. Jenže lídr Liberce pro lehké zdravotní komplikace nenastoupil, a tak ze zajímavého duelu sešlo. „Je škoda, že Petr nenastoupil a neviděli jsme se. Tak ho aspoň pozdravujte,“ usmál se Johan Holmqvist, mistr světa v hokeji.

Co jste věděli o Liberci a jaký to by pro Vás zápas?
Příliš mnoho informací jsme neměli. Dnes to byl můj úplně první start v sezóně, takže jsem spokojený. Utkání bylo velice zajímavé a já měl hodně práce. Liberech hrál hodně dobře v první třetině, kde jsme měli trošku pomalejší start do zápasu.

Johan Holmqvist

Byl jste hladový po hokeji, když jste tak dlouho nehrál?
Ano. Hrozně. My jsme už hráli hodně utkání, ale pro mě to byl první zápas po hodně dlouhé době, takže jsem byl na duel hodně natěšený. Liberec má velice dobrý tým. Včera jsme měli hodně špatný zápas, takže jsme byli natěšení a hladoví po vítězství.

Říkáte, že Liberec má dobrý. Věděl jste, že v týmu hraje Petr Nedvěd, se kterým jste působil v New Yorku Rangers?
Něco málo jsem o tom slyšel, je škoda že dnes nenastoupil. Nevíte co s ním je?

Petr Nedvěd pro lehké zranění nemohl nastoupit.
Tak to je škoda, protože to je vynikající hráč, proti kterému bych si zase rád zahrál. Tak ho pozdravujte.

Děkujeme a pozdrav Petrovi určitě vyřídíme.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři