Tygří den před libereckou radnicí už ve čtvrtek!

Date of publication Author Martin Kadlec

Čtvrtek 6. září ve 13:30! To je to datum, kdy se uskuteční báječná předsezónní show Bílých Tygrů před libereckou radnicí! Program vyvrcholí autogramiádou kompletního týmu včetně kapitána Petr Nedvěda. Můžete se těšit na představení naprosto nového extraligového dresu, nového týmového plakátu a sběratelských kartiček na sezónu 2012/2013.

Už od 13.30 budou na náměstí dr. Edvarda Beneše připraveny soutěže pro děti i dospělé o více než sto zajímavých cen, mezi nimiž nechybí ani vstupenky na hokejová utkání, nebo Tygří dres podepsaný A týmem. Velkým lákadlem bude bezpochyby umělá ledová plocha, kde si budete moci vyzkoušet střelbu na branku, nebo trénink bruslení pod dohledem zkušeného hokejového trenéra. Především dámám je určena módní přehlídka, na které bude předvedena nová kolekce z Tygřího Fanshopu a sportovní oblečení společnosti Decathlon. Před zlatým hřebem programu - autogramiádou kompletního „A“ týmu Bílých Tygrů, která začne v 15:00 - se uskuteční také zajímavá soutěž v oblékání hokejové výzbroje na čas.

Chybět nebude ani tradiční vystoupení libereckých Tiger Cats

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři