Petr Nedvěd před zápasem s Třincem podepíše Chartu fair play

Date of publication Author Martin Kadlec

Již třetí rok po sobě nebude chybět podpis kapitána Bílých Tygrů Liberec pod textem Charty Fair play. Okamžik slavnostního podpisu bude předcházet úternímu duelu našich hokejistů s Třincem a postará se o něj kapitán Petr Nedvěd, který svým jménem stvrdí souhlas s jednáním v rámci fair play.

Charta v deseti bodech shrnuje základní aspekty sportovního chování směrem k soupeřům, hokejovým autoritám včetně rozhodčích a fanoušků. Zároveň odkazuje na slavnou historii českého hokeje. Svůj podpis k Chartě fair play symbolicky připojí všech čtrnáct kapitánů extraligových klubů, dokument bude vyvěšen v hráčských šatnách na stadionech.

• Text Charty Fair play si můžete přečíst zde.
  • Charta fair play se netýká jen samotných hráčů, kteří plní roli vzorů pro mladé talenty. K jejím myšlenkám se mohou na webových stránkách hlásit i fanoušci. Za Bílé Tygry listinu zatím podepsalo 1720 našich příznivců. Přidejte se také! Více na na www.fairhokej.cz.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři