Bílí Tygři Vás zvou na autogramiádu A týmu a setkání s prezidentem a dalšími představiteli klubu!

Date of publication Author Martin Kadlec

Ve středu 15. května budou mít fanoušci Bílých Tygrů Liberec výjimečnou šanci setkat se s prezidentem klubu Petrem Syrovátkem a členy A týmu. Fanoušci se dozvědí ty nejžhavější novinky o změnách v kádru Tygrů, další zajímavé zprávy ze zákulisí a čas bude i na to, aby se sami zeptali, co je zajímá.

Pavel Hynek
Setkání s prezidentem klubu se uskuteční v hledišti Tipsport areny v sektoru Tygřího Fanklubu.

Autogramiáda týmu
Ještě před setkáním s klubovým vedením budou mít všichni návštěvníci možnost získat podpisy hráčů na mimořádné týmové autogramiádě, kde nebudou chybět ani některé z čerstvých posil Bílých Tygrů. Fanoušci se mohou těšit také na malý dárek od klubu, který si ihned budou moci ozdobit podpisy hráčů.

Do areny se bude vstupovat skrze tygří Fanshop a prostory budou přístupné od 17:15. Začátek autogramiády je naplánován na 17:30 a od 18:00 pak bude na programu setkání s prezidentem klubu a zástupci A týmu.

Těšíme se na Vás!!!

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři