Aktuální zprávy

Třetí letní soutěž končí již tuto neděli!

Liberec - Během tohoto léta si spolu s Bílými Tygry můžete pořádně zasoutěžit. Dosud jste tipovali, kolik branek padne z dvaceti střel z mezikruží, nebo počítali plyšové tygry schované v kabině. Tentokrát došlo na hokejové skořápky. Zahrajte si o dres Michala Bulíře, zapojit se můžete do půlnoci z neděle na pondělí!

Třetí tygří letní soutěž je v plném proudu. Jak již jistě po zkušenosti s těmi předchozími tušíte, také tentokrát je úkol zdánlivě jednoduchý. V hokejové variaci na oblíbenou hazardní hru skořápky máte uhodnout, který z tria hráčů vstřelí na konci krátké kombinace kotouč do branky.

Stačí si však pustit video a uvidíte, že to zdaleka není tak snadné. Trojice hráčů si mezi sebou puky zamíchá a po chvíli je již pořádně těžké udržet pozornost na tom jediném s logem Bílého Tygra. Dokážete uhodnout správného střelce?

K účasti v soutěži opět stačí pouze okomentovat daný příspěvek na našem klubovém Facebooku a v textu uvést, který z hráčů podle vás má na holi označený puk jako poslední. Ze všech správných odpovědí bude vylosován jeden výherce, který se může těšit na cenu v podobě dresu Michala Bulíře podepsaného celým týmem.

Soutěžit můžete až do nedělních 23:59. Hodně štěstí!

Související