DTS: Výtečný výkon osmáků! Na domácím turnaji padli pouze jednou

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Dobrá práce! Tygří osmá třída na turnaji kategorie DTS (Dlouhodobá turnajová soutěž), prohrála pouze jednou a vybojovala druhou příčku. Pochvalu si přitom zaslouží celý mančaft, který se prezentoval ve všech čtyřech třetinách výborným výkonem.

Výsledky turnaje DTS

Bílí Tygři Liberec - HC Plzeň 1929 2:1, 2:0
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 1:2, 2:2

Trenér Vojtěch Fiala o turnaji:

„Je potřeba pochválit celý tým. Všechny čtyři minizápasy se odehrály v rychlém tempu, k vidění bylo ale i hodně urputných soubojů a situací. Byla to těžká písemka, kterou náš tým zvládl. S Chomutovem nás trochu vytrestala koncovka, rozhodně jsme v žádné části netahali za kratší konec provazu, nicméně kvalitní soupeři potrestali naše zaváhání. Jsem rád, že jsme navázali na výkony z posledních dní. Teď už se těšíme na vánoční turnaj v Karlových Varech a hlavně tři těžká ligová kola hned po Novém roce, kdy budeme hrát s největšími rivaly o čelo v tabulce naší skupiny Žákovské ligy. Ta se výsledky může už v lednu pěkně vykrystalizovat, čeká nás tedy hodně práce. Moc děkujeme Libereckému kraji, za jehož podpory jsme mohli turnaj DTS v Home Credit Aréně zorganizovat.“