Aktuální zprávy

Duel Tomášů Hanouska a Havlína. Znají loga týmů NHL či hlavní města?

Liberec - Také s blížícím se koncem základní části pokračujeme v duelech jednotlivých členů týmu. Tentokrát poměřili své vědomosti kolegové z obrany Tomáš Hanousek a Tomáš Havlín. Jak si vedli?

Pravidla duelu jsou zcela jednoduchá. Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

Na dvojici tygřích beků čekaly na první pohled snadné, ale na druhou stranu záludné otázky. Schválně, kolik znáte týmů NHL, které mají v názvu zvíře? Vyjmenovat jich pár není problém, ale jakmile začalo přibývat správných odpovědí, bylo stále těžší a těžší přijít s dosud nevyřčeným.

To samé platilo také o dalších otázkách, kterým musela tygří dvojice čelit. Znáte evropská hlavní města? A na závěr pořádný chyták. Vyjmenujte držitele Oscarů v kategorii mužů v hlavní roli. Jak se ukázalo, jeden z účastníků duelu rozhodně není expertem na kinematografii.

Jak si Tomáš Havlín a Tomáš Hanousek v těžkém vědomostním souboji vedli? A který z nich nakonec zvítězil? Podívejte se sami!

Související